Основні напрями нашої діяльності

У центрі нашої місії — три основні напрями, які спрямовують наші зусилля на створення справедливого, інклюзивного та рівноправного суспільства. Ці довготривалі зобов'язання забезпечують сталий вплив, незалежно від фінансування конкретних проєктів.

НАПРЯМ 1

Недискримінація та рівність

Ми відстоюємо принципи справедливості та інклюзії, працюючи над усуненням бар’єрів, які заважають людям повною мірою користуватися своїми правами.
Наші зусилля зосереджені на:

● проведенні досліджень для виявлення нерівності та розробки рішень на основі доказів.● створенні практичних рекомендацій для покращення законодавчих та інституційних рамок● розробці ресурсів і впровадженні навчальних програм для забезпечення знань, необхідних для боротьби з дискримінацією● співпраці з зацікавленими сторонами для просування та впровадження системних змін

НАПРЯМ 2

Протидія злочинам на ґрунті ненависті та мові ненависті

Ми працюємо над протидією злочинам, мотивованим ненавистю, та мові ворожнечі задля захисту вразливих груп і встановлення справедливості. Наша діяльність включає:

● розробку законодавчих змін і політик для вдосконалення правового реагування на злочини ненависті та мову ворожнечі● підвищення кваліфікації правоохоронців та інших сторін для ефективного реагування на прояви нетерпимості● реагування на злочини на грунті нетерпимості в умовах війни

НАПРЯМ 3

Бізнес і права людини

Ми сприяємо підвищенню відповідальності та поваги до прав людини у бізнес-середовищі
Наша діяльність зосереджена на:

● Підвищенні обізнаності: співпраця з бізнесом і зацікавленими сторонами для розуміння їхньої ролі у забезпеченні прав людини.● Розробці інструментів: створення ресурсів, які допомагають бізнесу відповідати стандартам прав людини.● Співпраці зі стейкхолдерами: налагодження діалогу між бізнесом, урядом і громадянським суспільством для ефективного вирішення питань прав людини.

Проєкти

Heading photo

За підтримки ПРООН та уряду Японії

Ефективне переслідування за міжнародні злочини з мотиву нетерпимості

Цей проєкт зміцнює спроможність українських прокурорів, суддів та громадських організацій у документуванні та розслідуванні міжнародних злочинів, скоєних з мотивом нетерпимості під час війни. 
Здійснюється за підтримки проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людини в Україні», що впроваджується Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні та фінансується урядом Японії

Heading photo

Бізнес і права людини

Відповідальна поведінка бізнесу для відновлення України

Проєкт сприяє інтеграції принципів відповідального бізнесу (RBC) та прав людини (BHR) у відновлення України. Учасники – Swedwatch, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, Національний контактний пункт ОЕСР при Мінекономіки та Центр "Соціальна Дія"

Made with